حالا بی حساب شدیم

حالا بی حساب شدیم

Author: وودی آلن مترجم نگار شاطریان

Description du Livre

«كنت دراكولا»، داستان دراكولایی است كه روزها را در تابوت می‌گذراند و شب‌ها برای گرفتن قربانی بیرون می‌آید. اما او روزی به اشتباه، در زمان كسوف بیرون می‌آید و قربانی‌های او زن و مرد نانوا هستند. وقتی متوجه اشتباهش می‌شود، برای مخفی شدن به ناچار در كمد پنهان می‌شود. شهردار و همسرش به طور اتفاقی به آنجا می‌آیند و با باز كردن در كمد، توسط زن شهردار و با برخورد نور با دراكولا، او به اسكلت و در نهایت به خاكستر تبدیل می‌شود. این كتاب از مجموعه طنزهای نگارنده است و نام برخی از داستان‌های آن عبارت‌اند از: لیست‌های لباس‌شویی مترلینگ، نگاهی به جنایات سازمان‌دهی شده، خاطرات اشمیلر، فلسفه من، خاطرات دهه بیست، گفت‌وگوهایی با هلبهولتش، زنده باد وارگاس!، یادداشت‌هایی از یك پرخور، و كشف و استفاده از لكه جوهر سركاری."

Commentaires
Blanchefle Morneau
Enfin, je reçois cet ebook, merci pour tous ces miracles de Noël que je peux obtenir maintenant!
Alphonse Ratté
Je tiens à vous remercier personnellement pour vos livres exceptionnels. C’est vraiment merveilleux.
Émilie Aucoin
Mes amis sont tellement fous qu’ils ne savent pas comment j’ai tous les ebook de haute qualité qu’ils n’ont pas!
Gradasso Martel
Leur Miracle de Noel était le meilleur livre que j’ai jamais acheter. Leur Miracle de Noel a fait exactement ce que tu as dit qu’il faisait.
Andrée Bédard
Je vous recommanderai à mes collègues. Leur miracle de Noël est les livres les plus précieux que nous ayons jamais achetés. Je serais perdu sans ça. Je suis complète ment époustouflé.
Livres Similaires
On Love

On Love

By Alain de Botton
Getting Even

Getting Even

By Woody Allen
سامسای عاشق

سامسای عاشق

By Haruki Murakami